למידע השאירו פרטיכם כאן!

השכרת כיתה

השכרת כיתת לימוד עד 50 משתתפים.

כיתות בעלות מראה אסתטי, נקי ומאובזרות ב:

-  מזגן עצמאי
-  מחשב
-  מקרן
-  רמקולים
-
 מסך הקרנה
-  לוח מחיק
-אינטרנט אלחוטי (Wi-Fi)

• במקום חניה חופשית ומתקן להשכרת אופניים לנוחיות הסטודנטים.

  לפרטים נוספים לחץ כאן

  להגדלה לחצו על התמונות
  השכרת כיתות לימוד מחירהשכרת כיתה בתל אביב
     

כמה דגשים כששוכרים כיתה

לא מעט חברות, עסקים או ארגונים, נדרשים לעיתים לשכור כיתות. מכיוון שאין להם כיתות משלהם ואין גם טעם לתחזק כיתות בעסק, השכרת כיתה מתאימה ללימוד סטודנטים, עובדים, קבוצות שונות או סדנאות.

"מכללת עדיף", היא מכללה המלמדת את מקצועות הפיננסים והביטוח, והיא מציעה השכרת כיתות לימוד בתל אביב. השכרת כיתה אצלנו, הינה אטרקטיבית במיוחד; הכיתות גדולות ויש בהן מקום ל50 איש, הן ממוזגות לאורך כל ימות השנה, יש בהן מקרן, מסך הקרנה, מחשב, לוח מחיק, רמקולים ואינטרנט אלחוטי. כל מה שנדרש על מנת להרצות וללמד. בנוסף, קיימת במקום חניה חופשית לסטודנטים ומרצים, ללא כל עלות כספית.

איך בוחרים כיתה?

בכדי שלא ייווצר מצב בו לא יהיו מספיק מקומות ישיבה יש לבחור כיתה בעלת גודל מתאים, על פי מספר המשתתפים,  בנוסף, חשוב לבדוק עד כמה הכיתה מאובזרת, האמצעים הטכנולוגיים הקיימים בה כפי שהוזכרו לעיל, הם הכרחיים ואין כאן מקום לפשרות. פנו אלינו על מנת לברר עלות השכרת כיתת לימוד, שהכי מתאימה לצרכיכם.

השכרת כיתה בתל אביב, היא עוד הרבה מעבר לאמצעים טכנולוגיים, גודל ומרחב. נוחות הכאות והשולחנות חשובה לנו לאין ארוך. 

 

מדוע השכרת כיתות בתל אביב?

במיקום נגיש בת"א, ברחוב משה דיין 52, נוח גם לצפוניים ולדרומיים שביניכם , מה שנקרא – מקום טוב באמצע. במקום בו קיימים בתי ספר שונים ניתן גם למצוא חניה חופשית .