למידע השאירו פרטיכם כאן!

השכרת כיתה

השכרת כיתת לימוד עד 50 משתתפים.

כיתות בעלות מראה אסתטי, נקי ומאובזרות ב:

-  מזגן עצמאי
-  מחשב
-  מקרן
-  רמקולים
-
 מסך הקרנה
-  לוח מחיק
-אינטרנט אלחוטי (Wi-Fi)

• במקום חניה חופשית ומתקן להשכרת אופניים לנוחיות הסטודנטים.

  ליצירת קשר לחץ כאן

  להגדלה לחצו על התמונות
  השכרת כיתות לימוד מחירהשכרת כיתה בתל אביב

כמה דגשים כששוכרים כיתה

לא מעט חברות, עסקים או ארגונים, נדרשים לעיתים לשכור כיתות. מכיוון שאין להם כיתות משלהם ואין גם טעם לתחזק כיתות בעסק, השכרת כיתה מתאימה ללימוד סטודנטים, עובדים, קבוצות שונות או סדנאות.

"מכללת עדיף", היא מכללה המלמדת את מקצועות הפיננסים והביטוח, והיא מציעה השכרת כיתות לימוד בתל אביב. השכרת כיתה אצלנו, הינה אטרקטיבית במיוחד; הכיתות גדולות ויש בהן מקום ל50 איש, הן ממוזגות לאורך כל ימות השנה, יש בהן מקרן, מסך הקרנה, מחשב, לוח מחיק, רמקולים ואינטרנט אלחוטי. כל מה שנדרש על מנת להרצות וללמד. בנוסף, קיימת במקום חניה חופשית לסטודנטים ומרצים, ללא כל עלות כספית.

מה חשוב כשבוחרים כיתה?

זקוקים לכיתה? ללא ספק חשוב לכם לדעת כמה עולה להשכיר כיתה. אבל לא על כך צריך לחשוב. צריך לבדוק גם מה מקבלים בתמורה. חשוב לבדוק בכיתה שאתם מקבלים, כמה אנשים ותלמידים יכולים ללמוד במקביל. חשוב לבדוק היטב שהכיתות תהיינה מאובזרות בהתאם לסטנדרטים ראויים. מהו אבזור מקובל? למשל מזגנים. 

בישראל, הרי לא ניתן לצפות ללמידה איכותית כאשר יושבים בחום ומזיעים. ולא רק מזגנים צריך. צריך כמובן שיהיו אמצעים כמו מסכי הקרנה ומקרנים טובים. חשוב שתהיה אפשרות לאינטרנט אלחוטי כאשר נעזרים במהלך השיעור בתכנים מקוונים. כדאי שיהיו רמקולים או אמצעי הגברה אחרים. חיפשתם ברשת ביטוי כמו "השכרת אולם להרצאה מחיר"? פנו למכללת עדיף, מגוון כיתות באבזור מלא עומדות לרשותכם במחיר משתלם. 

בכדי שלא ייווצר מצב בו לא יהיו מספיק מקומות ישיבה יש לבחור כיתה בעלת גודל מתאים, על פי מספר המשתתפים,  בנוסף, חשוב לבדוק עד כמה הכיתה מאובזרת, האמצעים הטכנולוגיים הקיימים בה כפי שהוזכרו לעיל, הם הכרחיים ואין כאן מקום לפשרות. פנו אלינו על מנת לברר עלות השכרת כיתת לימוד, שהכי מתאימה לצרכיכם.

השכרת כיתה בתל אביב, היא עוד הרבה מעבר לאמצעים טכנולוגיים, גודל ומרחב. נוחות הכאות והשולחנות חשובה לנו לאין ארוך.  

 

השכרת כיתות לכל מטרה

כולנו זוכרים את ימי בית הספר, כאשר ישבנו על ספסל הלימודים, בכיתה אל מול הלוח. אבל לא רק בבתי הספר, במכללות ובאוניברסיטאות יש צורך בכיתות. כדי לאפשר למידה טובה ומשמעותית לקבוצה של אנשים, קיים בארץ שירות של השכרת כיתות. מה בדיוק כולל השירות הזה ולמי הוא מתאים? 

השכרה לארגונים ולחברות

אז מי בעצם צריך השכרת כיתה? בוודאי שלא יהיו אלה מנהלים של בתי ספר וותיקים, שהרי יש להם כיתות למכביר. גם לא יהיה זה תלמיד שרוצה לעשות שיעורי בית בפרטיות. שירות של השכרת כיתות נדרש מאוד למשל בקרב חברות, ארגונים ועסקים קטנים. בחברות עסקיות חשוב מאוד לקיים הכשרות והדרכות מעת לעת, על מנת להכשיר עובדים חדשים, כדי להעניק ידע נוסף לעובדים וותיקים. לפעמים רוצים לקיים הדרכות של בטיחות או לקיים ימי עיון חשובים למנהלים, לאנשי מכירות. השכרת כיתות לימוד מאפשרת לחברות שאין להן תשתית מתאימה משלהן, לקיים שיעורים והדרכות בתנאים נאותים.

השכרה למיזמי חינוך

האם השכרת כיתות נדרשת אך ורק לחברות? לארגונים עסקיים כאלה או אחרים? מסתבר שהשאלה מהי עלות השכרת כיתת לימוד יכולה לעניין גם אנשי חינוך שונים. אם ניקח לדוגמא איש חינוך, מורה, מדריך או כל איש מקצוע, שרוצה להקים בית ספר מקצועי, הרי בתחילת הדרך עדיין אין משאבים לקנות או להקים מוסד חינוכי. עבור כל מיזם חינוכי בתחילת הדרך או כאשר יש כוונה לעסוק בהדרכות בלא שרוצים להקים ולתחזק כיתות לימוד, ההשכרה יכולה להיות פתרון מתבקש.

 

מדוע השכרת כיתות בתל אביב?

במיקום נגיש בת"א, ברחוב משה דיין 52, נוח גם לצפוניים ולדרומיים שביניכם , מה שנקרא – מקום טוב באמצע. במקום בו קיימים בתי ספר שונים ניתן גם למצוא חניה חופשית