ייעוץ פנסיוני – העתיד מתחיל עכשיו

מכללת עדיף


“כשהאמת וההוגנות בלב ליבו של העסק, והרצון הטוב בליבו של העסק, והרצון הטוב בליבם של כל חברי הצוות; גם השגת היעדים איננה פשוטה, היא אפשרית, והדרך אליה לבטח, מהנה ביותר...“

ייעוץ פנסיוני – העתיד מתחיל עכשיו

אחד הנושאים האמורים להעסיק כל אחד בכלל וכל עובד בפרט - מעסיק או מועסק – הינו נושא הפנסיה. רבים לא נותנים על כך את הדעת וגם מי שכן נותנים, לא בקיאים בו במידה המאפשרת להם לכלכל את צעדיהם באופן מושכל וראוי. מכללה מקצועית מציעה מגוון קורסים בתחומי הפיננסים בכלל ובכללם - ייעוץ פנסיוני. מטרת הקורסים הינם להבהיר את הנושא. לכל אחד מאתנו אמור להיות אינטרס ברור בניהול תחומי הכספים, הביטוח והביטוח הפנסיוני בפרט באופן מקצועי, על ידי מי שהוסמכו לכך בלימודים מסודרים. מי שעשויים להיזקק לידע מפורט בנושא הינם מנהלי כספים בארגונים ובחברות ובעצם כל מעסיק המעסיק עובדים ומחויב לדאוג להם, על פי חוק, להפרשות שונות ובכללם לפנסיה.

 

קורס ייעוץ פנסיוני – רכישת מקצוע נדרש וחיוני

אחד הקורסים המרכזיים במכללת עדיף הינו קורס ייעוץ פנסיוני. מדובר בקורס מעשי, ייעודי, המכשיר את בוגריו לעסוק כיועצים פנסיוניים או כמשווקי תכניות פנסיה ללקוחות. בוגרי הקורס ניגשים לבחינות מטעם הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר לצורך קבלת רישיון לעסוק כיועצים וכמשווקים פנסיוניים.
במסגרת הקורס לומדים, בין השאר, את הנושאים הבאים: כלכלה, יסודות הביטוח, חשבונאות, מימון, סטטיסטיקה ועוד. כאשר יהיה ברשותכם רישיון של סוכני ביטוח אלמנטרי ו/או פנסיוני (מטעם משרד האוצר) תוכלו לעסוק במקצוע חשוב ונדרש.

 

הקורס מכניסכם אל תחום שיש לו, כאמור, נגיעה ישירה לחייו של כל אחד ואחת. על מנת להבטיח קיומה של פנסיה הוגנת, אשר תאפשר קיום בכבוד למי שסיימו את פרק העבודה בחייהם, ישנו הכרח להתחיל לצבור מוקדם ככל האפשר. עדיין רבים בציבור לא מודעים להכרח להתחיל לצבור לפנסיה דווקא בשנים היותר פוריות שלהם. על מנת לקבל מידע אודות המכללה בכלל ועל מגוון הקורסים השונים, לרבות לימודים לקראת תארים ראשון ושני, תנאי הקבלה, שכר הלימוד ועוד אתם מוזמנים למלא את הטופס המקוון בפרטיכם האישיים ולהמתין לנציג שירות מטעם המכללה לקבלת ייעוץ חינם.


ייעוץ פנסיוני - קורס מעשי ויישומי - פותח בפניכם אופק לעתיד כבר בהווה. ככל שתקדימו להתרשם ולהירשם כך יתקצר משך הזמן שיידרש לכם עד להשגת המטרה.
 

עוד בנושא ביקורות על לימודים בישראלמועדי קורסים ובחינות
למידע והרשמה

טופס יצירת קשר

אנא מלאו הפרטים ונשמח לסייע לכם

שליחה >

או חייגו:

073-7966655

x