לימודי סוכן ביטוח – העתיד המקצועי שלכם מובטח!

אנו לא מסתפקים בהעברת הידע

אנו דורשים מעצמינו להפוך אותו לכלי

לימודי סוכן ביטוח – העתיד המקצועי שלכם מובטח!

רוב אזרחי המדינה, מבטחים את עצמם בצורה כזו או אחרת. ישנם כאלה להם פוליסות ביטוח רבות, וישנם המסתפקים בכמה פוליסות הנחשבות לאלמנטאריות. פוליסת ביטוח מבטיחה פחות דאגות וכאבי ראש. לימודי סוכן ביטוח במכללת עדיף, מכשירים את המתלמדים להיות סוכנים מקצועיים, כאלה אשר דואגים לאינטרסים של המבוטחים, מלווים אותם במהלך השנים, ונוכחים גם בעת שהמבוטח מממש את הכספים אותם צבר.

מדוע כדאי להיות סוכן ביטוח?

לימודי סוכן ביטוח

לא בכדי לימודי סוכן ביטוח הינם כה פופולאריים, ולא רק זאת, מדובר בתחום מעניין ומרתק הכולל היבטים שונים הקשורים לעולם הכלכלה, עולם המשפט, וישנו ביקוש רב לסוכני ביטוח. על הסוכן להיות מקצועי, נאמן ללקוחותיו, ובעת הלימודים ישנה אפשרות להתחיל ולעבוד בתחום, על סמך הידע שנצבר באותה נקודת זמן. מטרת הלימודים, היא להנחיל כמה שיותר ידע בתחום הביטוח, להכשיר את הסטודנטים להיות אנשי מקצוע מן הטובים שיש.

חשיבות ההסמכה של סטודנטים לביטוח


לימודי סוכן ביטוח מבטיחים לסטודנטים לעבוד במשרות נחשקות, למשל, כיועצים הן לגורמים פרטיים, עסקיים או חברות גדולות. הם יכולים לבחור לעבוד כעצמאים או שכירים, טווח האפשרויות הוא בהחלט מרשים. בנוסף, הסטודנטים ילמדו במהלך הקורס את נושא מערך הסיכונים, ולאחר מכן לעבוד בתחום. התחומים בהם עוסקים הסוכנים, הינם מרתקים ומאתגרים, הם מייעצים לעסקים בכל הקשור לסיכונים, עובדים בעבור משרדים ממשלתיים, וכל העת, הענף מתפתח עוד ועוד, ולכן ישנה דרישה לאנשי מקצוע מיומנים עד כמה שיותר.

קורס קצר אולם מתגמל


הלימודים אינם מצריכים השקעה של שנים על מנת לזכות בתואר המיוחל של סוכן ביטוח. מדובר בתקופה שאיננה ארוכה, ובמהלך הלימודים, יוכשרו הסטודנטים לעסוק כסוכני ביטוח בתחומים רבים ומגוונים, כל אחד על פי מה שמעניין אותו ועל פי נטיות ליבו. ישנם סוכנים העוסקים בתחום הביטוחים הפנסיוניים, תכנון פרישה ומיסוי, ביטוחים ימיים, חיתום רפואי ועוד. על מנת שהמתלמדים יוכשרו כנדרש ומעבר לכך, חשוב שהמרצים והמורים, יתייחסו לכל סטודנט באופן פרטני ועם מלוא תשומת הלב, כאשר המטרה היא להיות עד כמה שיותר בקיאים בחומר הנלמד, וגם בכדי שהתוכן הלימודי יהיה מרתק, מעניין ומאתגר. מוצעים קורסים בשעות הבוקר וגם בשעות הערב, בהחלט ניתן גם לעבוד וגם ללמוד במקביל.

היכן משולבים סוכני הביטוח?


כל אחד יכול לבחור את התחום אשר מעורר בו עניין יותר מכל. באמצעות לימודי סוכן ביטוח, הסטודנטים יוכלו לעבוד לא רק בסוכנויות ביטוח, אלא גם בבנקים, בתחום ניהול סיכונים בעבור עסקים, לעסוק בתחום שוק ההון, בביטוח פנסיוני וקופות גמל, ובנוסף, אין הם חייבים לבטח רק גורמים פרטיים. עם הידע הנצבר במהלך הלימודים, הם יוכלו לעבוד בעבור חברות גדולות ואפילו בעבור המדינה.

 

מועדי קורסים ובחינות
למידע והרשמה

טופס יצירת קשר

אנא מלאו הפרטים ונשמח לסייע לכם

שליחה >

או חייגו:

073-7966655

x