רפרנט אלמנטארי - רפרנט בביטוח כללי

אנו לא מסתפקים בהעברת הידע

אנו דורשים מעצמינו להפוך אותו לכלי

רפרנט אלמנטארי - רפרנט בביטוח כללי


 

הרפרנטים האלמנטאריים, הינום הזרוע המרכזית בניהול הסיכונים הכללים של  הלקוחות ומהווים החוליה המשמעותית ביותר בניהול מערך הביטוחים של הלקוחות ועסקיהם.

 

תפקיד הרפרנטיים בבית הסוכן שונה אמנם מתפקיד הרפרנטים  בחברת הביטוח, בעיקר בשל השיח עם הלקוחות, אך בעיקרו תפקידם מושתת על אותה עבודה מקצועית שהם נדרשים לה.

 

עולם הביטוח משנה פניו, כל העת,  אם בשל ההתפתחות הטכנולוגית המחייבת ראיה חדשה על עולם הסיכונים ואם בשל הרגולציה המחייבת שיטות עבודה אחרות מבעבר.

 

הרפרנטים הבאים במגע עם הלקוחות, לא אחת, מחוייבים לספק מענה ראוי, מקצועי ומקיף בהיבטים המשפטיים כמו גם ברמת הכיסוי הביטוחי, ומשכך, הם מחוייבים להכיר לעומקם הן את החוקים הרלוונטיים והם את הכיסויים והסייגים בפוליסות השונות.

 אנו רואים חשיבות רבה במקצועיותם ומומחיותם של הרפרטים ובהתאם לכך בנינו את קורס הרפרנט המתעדכן כל העת בהתאם לשינויים בענף.

 בקורס אנו מתמקדים בלמידה של התכנים הביטוחיים ומנתחים יחדיו את כלל היבטים וההשלכות על הכיסויים כמו גם ההחרגות בפוליסות, בצד זה אנו מקדישים תשומת לב רבה לממשקים המתקיימים בין רפרנט/לקוח, רפרנט/סוכן, רפרנט/חברת ביטוח, רפרנט/חתם, רפרנט/מחלקת תביעות וכדומה.

 קורס הותאם ל:

   •  רפרנטים במשרד הסוכן
   •  רפרנטים בסוכנויות חיתום
   •  עובדי צוותים במחלקות הביטוח הכללי בחברות הביטוח
   •  אנשי ביטוח המבקשים להתמקבע בתחום הביטוח ובפרקטיקה היום יומית.

משך הקורס:
35 מפגשים (פרונטלים שבועיים)
186 שעות אקדמאיות + הגשת פרויקט (סה"כ 13 נקודות אקדמיות)
שעות לימוד:16:30-20:30

בין הנושאים הנלמדים:
הגורמים הפועלים בשוק, המעורבות המוסדית בענף, החוקים הקשורים בביטוח אלמנטארי, מה הוא סיכון?, זיקת ביטוח, עקרון תום לב, עקרון הגילוי, עקרון הסיבה הקרובה, עובדה מהותית, המוטב, שיפוי, כינון, תחלוף, השתתפות עצמית, התיישנות ע"פ חוזה הביטוח, היבטים משפטיים של עובד הסוכן / משווק / יועץ לאור בכר, הבסיס הרעיוני של דיני נזיקין, מטרות דיני נזיקין, אחראיות שילוחית, אשם ואשם תורם, ביטוח לאומי, ענבל, הקרן לנזקי הטבע, קרן פיצויים במס רכוש, ביטוח רכוש וסיכונים נלווים, פוליסת אש, ביטוח דירה, רכב, סוכן מול החתם, פוליסת בתי עסק - רכוש, מבנים, תכולה, הרחבות סיכונים, פוליסת בתי עסק - ענפים נלווים, חבויות, סוגי תביעות: תביעות שבין מבוטח למבוטח, תביעות צד ג', סדנאות.

תנאי קבלה לקורס
גיל 18 ומעלה
ידע במתמטיקה ברמה של 3 יחידות בגרות

תעודת גמר
תעודה אשר תוענק לתלמידים היא תעודת סיום קורס "רפרנט אלמנטארי" מטעם מכללת עדיף חתומה ע"י מנכל המכללה ומזכה ב 13 נקודות בתואר בשתי אוניברסיטאות YORK ו IUBL.

 

צוות מכללת עדיף מאחלת לכם הצלחה בלימודכם


מועדי קורסים ובחינות
למידע והרשמה

טופס יצירת קשר

אנא מלאו הפרטים ונשמח לסייע לכם

שליחה >

או חייגו:

073-7966655

x