מה יכול לעשות בשבילך יועץ פרישה מקצועי

אנו לא מסתפקים בהעברת הידע

אנו דורשים מעצמינו להפוך אותו לכלי

מה יכול לעשות בשבילך יועץ פרישה מקצועי


כ- 80% מהישראלים מביעים חשש מפני היציאה המתוכננת לגמלאות בגלל הקשיים הכלכליים והפחדים המתלווים לכך. יועץ פרישה מקצועי יכול להפוך את המצב לחלוטין, אם רק נשכיל להתייעץ איתו, בשלב מוקדם ככל האפשר, לקבל את כל המידע בנוגע לפנסיה שלנו, ולתת לו לערוך עבורנו תכנון פרישה. הצוות המקצועי של מכללת עדיף, המכשירה, בין היתר, יועצי פרישה מקצועיים, מסביר על חשיבותו של תכנון פרישה נכון בידיים מקצועיות.

 

דאגות כלכליות

המציאות הכלכלית בה אנו חיים בעשור האחרון רוויה חוסר וודאות. נוכח מצבם הכלכלי הקשה של רבים מהקשישים החיים בישראל, בעיקר אלה החיים על כספי הפנסיה, לא נותר לנו אלא לדאוג, ולוודא לדאוג באופן מעשי את התכנון הנכון של פרישתנו מהעבודה בגיל פנסיה. השינוי המחשבתי הדרוש לשם כך חייב להתחיל בגיל צעיר ככל האפשר, בכדי שתכנון הפנסיה יהיה אפקטיבי. למרבה הצער, רבים מהצעירים אינם מודעים למציאות הכלכלית של הקשישים ואינם עושים מספיק בכדי לוודא שיוכלו לחיות בכבוד גם בגיל הפנסיה.

  יועץ פרישה

 

איך מתכוננים לפנסיה

תכנון הפנסיה צריך להיעשות בידיים מקצועיות. יועץ פרישה מקצועי מלווה את המשפחה בכל שלבי התכנון של התיק הפנסיוני, כחלק מתיק הנכסים של המשפחה, כאשר הדגש הוא בתכנון הפרישה וניהול הסיכונים של בני המשפחה. על מתכנן הפרישה לבחון את צרכי ושאיפות בני המשפחה ולבנות יחד עימם את התמהיל הנכון ביותר בתיק הנכסים לפי טווחים המותאמים למימוש צרכים ו/או שאיפות אלה.

תפקידו של מתכנן הפרישה הוא להיות כלי הכוונה מקצועי למימוש המטרות והיעדים של לקוחותיו ולהכינם באופן מיטבי לפרישתם. לשם כך, על היועץ להכיר את הדקויות שבין מסלולי החיסכון השונים ולאבחנה מדוייקת בין המילים המקצועיות הרווחות בתחום, שרובן מתארות דברים שאין לציבור הרחב מושג קלוש בהם.

לחסוך או לא לחסוך? זאת לא השאלה

תוחלת החיים העולה, השינויים התדירים בעולם הפיננסי והפנסיוני בצד ריבוי התכניות והאופציות העומדות בפנינו, מחייבים התמחות. ללא התמחות ייעודית מכוונת מטרה, לא ניתן לקבל החלטות מושכלות, וכאשר מדובר בעתיד הכלכלי שלנו המשמעות הרת גודל.

תפקידו של יועץ פרישה הוא להיות הנווט של הלקוח ולסייע בידיו בקבלות החלטות מושכלות ביחס לתיקו הפנסיוני כחלק מכל נכסי הלקוח, הן בעת התכנון המקדמי והן כחלק מהפרישה בהתייחס לכללי המיסוי באותה עת.

השאלה שצריכה להישאל היא רק זו – האם אני מסוגל לנהל את כספי הפנסיה שלי בעצמי או לא? ברוב המקרים התשובה היא לא מוחלט, ורק יועץ פרישה מקצועי יכול לבצע את תכנון הפנסיה שלכם בצורה הבטוחה ביותר, כך שלא תישארו בחוסר כל לעת זקנה.

 

 

מועדי קורסים ובחינות
למידע והרשמה

טופס יצירת קשר

אנא מלאו הפרטים ונשמח לסייע לכם

שליחה >

או חייגו:

073-7966655

x