שיווק פנסיוני – כיום כבר ברור: העתיד התחיל אתמול...

מכללת עדיף


“כשהאמת וההוגנות בלב ליבו של העסק, והרצון הטוב בליבו של העסק, והרצון הטוב בליבם של כל חברי הצוות; גם השגת היעדים איננה פשוטה, היא אפשרית, והדרך אליה לבטח, מהנה ביותר...“

שיווק פנסיוני – כיום כבר ברור: העתיד התחיל אתמול...

שוק הפנסיה עובר בשנים האחרונות שינויים רבים. אנשים יכולים להעביר את הפנסיה שלהם בין הקופות השונות. מטבע הדברים אנשים נדרשים לייעוץ מקצועי לצורך ניהול נכון ומחושב של קופות הפנסיה שלהם. דרישות השוק מעוררות גם ביקוש ללימודים מקצועיים בתחום שיווק פנסיוני .
הלימודים מתאימים לכל מי שרוצים לרכוש ידע ובקיאות בתחום זה ולחברות גדולות במשק שמבקשות להכשיר את כוח האדם שלהן לתפקידי שיווק פנסיוני לעובדיהן.
הלימודים מוצעים לכם במכללת עדיף מכללה המנוסה בהעברת קורסים בנושאי ביטוח ופיננסיים. הקניית הידע נעשית על ידי מרצים מהשורה הראשונה הבאים מהשטח ובקיאים בכל החידושים בענף הפנסיה. תכנית הלימודים יישומית ומכינה את הבוגרים להשתלב בשוק העבודה והסגל של המכללה מסייע במציאת מקום עבודה. סביבת הלימודים מאתגרת ומאפשרת להתנסות במפגשים מפרים ומעשירים.

 

שיווק פנסיוני – מקצוע מתגמל ומאתגר

ייעוץ ושיווק פנסיוני עשוי להתאים למי שאוהבים עבודה המשלבת ידע מקצועי בתחום הפיננסים עם ייעוץ לבני אדם. הלימודים מכינים את התלמידים מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך לצורך קבלת רישיון עבודה בייעוץ ובשיווק פנסיוני. במידה שאתם בעלי תארים במנהל עסקים, כלכלה, ביטוח וחשבונאות תזכו לפטור מבחינות בתחומים שונים ובהם כלכלה, סטטיסטיקה, מימון וחשבונאות.
מאחר שהלימודים מתקיימים במשך כחצי שנה בשעות הערב הם מתאימים לאנשים עובדים אשר יכולים לשלב את הלימודים יחד עם עבודה. לאחר הלימודים יידרשו הבוגרים לתקופת התמחות בת חצי שנה, אשר במהלכה לא יוכלו עדיין לעסוק בייעוץ ובשיווק פנסיוני אבל יצברו ידע וניסיון מעשיים שערכם לא יסולא בפז.

 


על מנת לבדוק האם התכנית אכן מתאימה לכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה באמצעות הטופס המקוון ולקבל את כל המידע הרלוונטי על תחום הלימודים המבוקש. כמו כן תוכלו לשוחח עם בוגרי הקורס על מנת לשמוע חוות דעת ורשמים ממקור בלתי אמצעי. מי מכם שרוצים לרכוש מקצוע משתלם שיש בו אפשרות לשלב ידע מתחומים שונים- ייעוץ ושיווק פנסיוני נותן מענה לרצון זה.
שיווק פנסיוני הוא תחום דינאמי. בשל האפשרות לעבור מקופה לקופה נדרש כיום יותר מאשר אי פעם להיות ערני ומעודכן באפשרויות השונות ובעל ידע מקצועי שעשוי לסייע ללקוחות להפיק את המיטב מהתנאים הגמישים המאפשרים ניידות בין הקופות.

מועדי קורסים ובחינות
למידע והרשמה

טופס יצירת קשר

אנא מלאו הפרטים ונשמח לסייע לכם

שליחה >

או חייגו:

073-7966655

x