כל מה שרצית לדעת על תכנון פנסיוני נכון

אנו לא מסתפקים בהעברת הידע

אנו דורשים מעצמינו להפוך אותו לכלי

כל מה שרצית לדעת על תכנון פנסיוני נכון

תכנון פנסיוני נכון בעזרת ייעוץ פנסיוני יכול להבטיח לנו רווחה כלכלית עתידית, ומאפשר מציאת פתרונות כלכליים לא רק לזמן הפרישה מהעבודה, אלא גם במקרים של אובדן כושר עבודה, מוות בטרם עת של אחד מבני הזוג ועוד.  התכנון הפנסיוני יכול להבטיח את העתיד הכלכלי שלנו ושל ילדינו, ועל כן חשיבותו גדולה. מכללת עדיף שואפת להגדיל את רמת הידע והמקצוענות בתחומי הביטוח והפיננסים בקרב כל אזרחי ישראל, ולהכשיר אנשי מקצוע בתחום, מתוך הבנה כי תהליך זה חיוני להבראה כלכלית כוללת. צוות המכללה מסביר לנו על חשיבות התכנון הפנסיוני המקצועי.תכנון פנסיוני מוקדם

 

חינוך פיננסי

חיסכון פנסיוני כגון קופת גמל היא ההשקעה הכלכלית החשובה ביותר שאדם יכול לעשות. מכיוון שממשלת ישראל אינה לוקחת אחריות בתחום הפנסיה ואינה דואגת לחינוך כלכלי נכון מגיל צעיר או בכלל, הרי שמוטל על כל אדם לדאוג לעצמו. היכרות מעמיקה עם התחום הפיננסי פנסיוני היא הכרחית לצורך תכנון פנסיוני נכון ויעיל, ולא לכולם יש את הכלים להבנת התחום הבלתי יציב והמבלבל הקרוי כלכלה, לכן מומלץ לפנות ליועצי פנסיה מקצועיים ומוסמכים.

הגעת לגיל שאפשר להתחיל לחסוך

אם הגעת לגיל שבו אפשר להתחיל לעבוד, הגעת לגיל בו צריך להתחיל לחסוך לפנסיה. לא רבים יודעים זאת, אך הסטטיסטיקות מורות כי ברוב המוחלט של המקרים, בעת היציאה לפנסיה, רמת ההוצאות עולה בכ- 15%, בעוד רמת ההכנסות יורדת בערך באותו שיעור, ונוצר מאזן שלילי של 30% בין ההכנסות להוצאות. קרנות הפנסיה הרגילות אינן מספיקות לחיים של כבוד, ולכן יש לערוך תכנון פנסיוני מקיף, על ידי יועצי פנסיה מוסמכים, הבקיאים בזכויות פנסיה, מסלולי חיסכון פנסיוני  וכו', בכדי לתכנן יחד תיק השקעות, או תוכנית חיסכון אחרת שתשרת אתכם בגיל הפנסיה.


מה אתה רוצה לעשות כשתהיה זקן?

חשוב להבין בשלב מוקדם כי הקצאת משאבים נכונה כבר עכשיו, היא הדרך היחידה להימנע מעוני לעת זקנה. תכנון פנסיוני מקיף, בהתאם לצרכי הלקוח, הוא חובה של כל אדם כלפי עצמו וכלפי משפחתו. חוסר ההשכלה הכלכלית של רוב האנשים משאיר אותם באשליה שכספי הפנסיה המופרשים להם מהעבודה יספיקו, אך המציאות מראה שברוב המקרים זה אינו כך. אל תתעלמו, גשו ליועץ פנסיוני מקצועי, והבטיחו את עתידכם כבר עכשיו.

 

 

מועדי קורסים ובחינות
למידע והרשמה

טופס יצירת קשר

אנא מלאו הפרטים ונשמח לסייע לכם

שליחה >

או חייגו:

073-7966655

x