ביטוח פנסיוני

אנו לא מסתפקים בהעברת הידע

אנו דורשים מעצמינו להפוך אותו לכלי

ביטוח פנסיוני

 

ביטוח פנסיוני – הזכות לדעת, החובה לפעול

ביטוח פנסיוני הינו נושא חשוב מאין כמוהו ולו רק בשל העובדה כי על מנת ליהנות מפנסיה לאחר היציאה לגמלאות, יש לדאוג לה מבעוד מועד, בעודנו מצויים בשנים שבהן אנחנו פעילים ועובדים ונדרשים להבטיח כי חלק מהשכר יופרש לטובת הפנסיה. החובה להידרש לנושא זה ולדאוג לו משותפת לעובד ולמעביד.

מעסיקים שונים אשר משלמים שכר עובדים ודאי נדרשים להתמצא בזכויות פנסיה או חיסכון פנסיוני ולפעול לפי החוק הפנסיוני כחלק מחובותיהם לעובדיהם. לשם כך מוצע קורס מקיף ומפורט, שבמסגרתו תוכלו ללמוד את הנושא לעומק, על מכלול היבטיו. קורס ביטוח פנסיוני מציע לכם מידע מלא ומקיף הכולל, בין השאר: החקיקה הקשורה בנושא הביטוח הפנסיוני, הבנת מהות הביטוח, כיצד להבטיח את הזכויות הפנסיוניות של העובדים ועוד.

 

ביטוח פנסיוני בתקופה של אי ודאות

אין לאיש מאתנו זכות לטמון את הראש בחול – לא לראות ולא לשמוע דבר על אודות נושא ביטוח פנסיוני שהוא מהותי ולא אחת קריטי.כיום, כאשר הכול עדים להעדר היציבות של הכלכלה העולמית ולשינויים חריפים המתחוללים חדשות לבקרים נדרשת זהירות רבה יותר בשימוש בכסף ומציאת אפיקים שונים להבטיח את תשואתו. חשיבות התכנון המושכל עולה וגוברת ככל שגילו של אדם מתקדם יותר ובאופן טבעי מתקצר והולך פרק הזמן שבו יוכל להמשיך לעבוד ולהשתכר.

ביטוח פנסיוני הינו נושא שיש לו היבטים רבים. כיום, כאשר ניתן לעבור בין חברות הביטוח השונות בקלות, נדרשת הבנה מהותית ועמוקה יותר של התחום, בכדי שתוכלו בכל עת לבחור בחירה נכונה ומושכלת כיצד והיכן להשקיע את כספכם בביטוח הפנסיוני.

 למושגי יסוד ועיקרי בביטוח פנסיוני


אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגיה של מכללה, אשר מציעה לכם מגוון קורסים בנושאי ביטוח ופיננסים, שיאפשרו לכם להיות נגישים ובקיאים יותר בתחום זה שנוגע לחייו של כל אחד מאתנו. ניתן לקבל מידע וייעוץ אישי ולקבוע תכנית לימודים אשר תיתן מענה מיטבי לצרכים ולרצונותיכם. אם אתם מעסיקים, אתם ודאי נדרשים לנהוג על פי החוקים ולו רק על מנת שלא תיתבעו, חלילה, על ידי מי מעובדיכם בשל אי הפרשת מלוא הכספים המיועדים לפנסיה של מי מהם.

 

תכנון פרישה - לא מה שחשבתם

תכנון פרישה - הנו הליך מורכב שנועד לסייע ללקוח ובני משפחתו לממש את היעדים שהציבו לעצמם לאורך כל ציר הזמן, עד ליציאה לפנסיה ראויה המותאמת לצרכים והשאיפות שלהם.

מנהלי שירות לקוחות

בהתאם להנחיית משרד האוצר

חיתום רפואי

החתם בביטוח חיים ובביטוח בריאות עוסק בהערכת הסיכון המוצע לחברת הביטוח, סיווגו של הסיכון וקביעת תנאי הקבלה לביטוח. בפועל, החלטת החתם קובעת את התחייבות חברת הביטוח כלפי מבוטחיה.

רפרנט פנסיוני

רפרנט פנסיוני, הינו הגורם המקצועי בסוכנות הביטוח או במשרד היועץ או בחברת הביטוח המטל באופן מקיף בתכניות הפנסיוניות.

מיישבי תביעות חיים

קורס מסלקי תביעות הוא קורס מקצועי המקנה לסטודנטים ידע מקיף בתחומי התביעות והביטוח. הקורס מכשיר מסלקי תביעות מקצועיים ומיומנים שיוכלו להשתלב בחברות ביטוח ובסוכנויות ביטוח פרטיות
סה"כ: 5
מועדי קורסים ובחינות
למידע והרשמה

טופס יצירת קשר

אנא מלאו הפרטים ונשמח לסייע לכם

שליחה >

או חייגו:

073-7966655

x